قوانین سایت

کاربر گرامی:

براي عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این سامانه، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد. این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید.

- سامانه ساهانا تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران مدیریت و تمام قوانین مکتوب و عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

- هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری، وی محدود و یا حذف خواهد شد.

- در این سامانه، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

- چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ سامانه بر اساس مستندات اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

- بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

- نگارش هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.

- تمامی تماسهای الکترونیک با سامانه بصورت محرمانه نزد مدیر سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت .
- کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی و ... پیش سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

- تمامی اعضا باید توجه کافی برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.