پروتکل بهداشتی دوره های آموزشی
1399/04/01

پروتکل بهداشتی دوره های آموزشی

شرکت کنندگاه محترم دوره های آموزشی: با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری ، شما ملزم به رعایت موارد ذکر شده در ذیل هستید و در صورت غیر با حفظ احترام ، از پذیرش و همراهی دانشجو در هر مرحله ای که باشد ، جلوگیری بعمل می آید.

  1. در بدو ورود به محل برگزاری دوره آموزشی درجه حرارت شرکت کنندگان سنجیده می شود و از ورود شرکت کنندگان با درجه حرارت بالای 38 درجه سانتیگراد ، جلوگیری بعمل می آید.
  2. به همراه داشتن و استفاده از ماسک و دستکش بهداشتی ( به تعداد مصرف شخصی ) در بدو ورود به محل برگزاری و همچنین در طول دوره الزامی می باشد.
  3. تمام سطوح محدوده دوره آموزشی توسط همکاران ضد عفونی شده و نیز در طول دوره آموزشی مواد ضد عفونی کننده در دسترس همه شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. لذا همه شرکت کنندگان می بایست در بدو ورود و نیز در طول دوره از این مواد جهت ضد عفونی کردن دست ها و اقلام خود مانند کیف و ...  استفاده نمایند. لذا در صورت حساسیت ، حتما اسپره و یا مواد ضد عفونی کننده شخصی خودتان را به همراه داشته باشید.
  4. پذیرایی وعده صبح و عصر بدلیل رعایت بهتر موارد بهداشتی ، در بسته بندی کارخانه ای و بصورت یکبار مصرف ارائه می شود و از قرار دادن موارد بصورت سر باز جلوگیری بعمل آمده است. در صورت تمایل می توانید مخلفات و خوراکی خود را از قبل تهیه نموده و استفاده نمایید.
  5. مجموعه نهار و نوشیدنی ها با نهایت دقت و رعایت نکات بهداشتی تهیه و سفارش داده خواهد شد. در صورت تمایل میتوانید خوراک ، لیوان ، قاشق ، چنگال و کارد خود را از قبل تهیه نموده و استفاده نمایید.
  6. دوره آموزشی با رعایت فاصله گذاری اجرا خواهد شد لذا از شرکت کنندگان انتظار میرود در طول دوره به رعایت این مهم بپردازند.

بسیار مهم : دانشجوی گرامی ممکن است به دلیل علاقه مندی و یا استفاده از تجربیات مدرس و شرکت در دوره هایی با این کیفیت ، نشانگان خفیف بیماری خود را جدی نگیرید و حضور در دوره را در اولویت قرار دهید و آگاه نباشید که ممکن است این فعل باعث آسیب جبران ناپذیری به خودتان و سایر اطرافیان تان وارد نماید. بنابراین خواهشمند است در صورت داشتن این نشانگان در وهله اول به پزشک متخصص رجوع نموده و با کسب دستور و صلاحدید ایشان در دوره شرکت نمایید در غیر این صورت لطفا حضور نداشته باشید و موارد را با آقای راد   ۰۹۱۱۶۰۰۹۰۴۴  و یا در تلگرام با آیدی خانم براری که در زیر ذکر شده ، در میان بگذارید تا شرایط کلاس آفلاین را برای شما مهیا نمایند. مد نظر داشته باشید عدم ارتباط شما به منزله حضور فیزیکی شما تلقی می گردد و در صورت عدم حضور غیبت محسوب می شود. (فرصت شرکت کنندگان جهت شرکت در دوره آفلاین تا پایان روز دوشنبه مورخ 2 تیرماه 1399 می باشد).

ID:  https://t.me/Sahana_Admin1